Prace Konserwacyjne 09/11/2016

Drogi kliencie,

w ramach ciągłego udoskonalania jakości oraz wydajności naszych usług Cloud, w środę 09/11/2016 od godziny 22:00 CET, będą przeprowadzone specjalne prace konserwacyjne systemów bios dla konkretnych hostów Cloud, co wpłynie także na działanie Pana/i maszyny wirtualnej [NOME].

W czasie prac, które będą stale monitorowane przez nasz wykwalifikowany zespół techniczny, Pana/i maszyna wirtualna zostanie bezpiecznie wyłączona, a następnie włączona w przeciągu 5/10 minut od zakończenia prac konserwacyjnych. Można również samodzielnie wyłączyć maszynę przed rozpoczęciem przez nas prac: w tym przypadku po zakończeniu naszych działań należy samodzielnie ponownie uruchomić maszynę.

Zawsze staramy się zaoferować Państwu usługi najlepszej jakości i jest dla nas najwyższym priorytetem, aby tego typu prace konserwacyjne nie wpływały na naszych klientów. W przypadku jak powyższy, zmiany przyniosą wiele korzyści, jednak nie będą one w stanie się obejść bez wyłączenia serwerów. Z góry przepraszamy za jakiekolwiek niedogodności spowodowane przez nasze prace i z przyjemnością przekażemy szczegółowe informacje oraz udzielimy wsparcia technicznego.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji jeśli chciałbyś uzyskać szczegółowe informacje lub wsparcie techniczne.