Zmiana zamówienia odnowienia domeny

Dla większości rozszerzeń domen pro formy za przedłużenie okresu ważności wystawiamy automatycznie, bazując na ostatnim opłaconym zamówieniu. Dla przykładu, jeśli chcesz zmienić okres rozliczeniowy (więcej/mniej lat), kontaktowy adres e-mail, dodać lub usunąć dodatkowe usługi, musisz w pierwszej kolejności anulować obecne zamówienie przedłużenia domeny.

Zaloguj się do Panelu Klienta Forpsi za pomocą danych dostępowych do konta. Z menu po lewej stronie wybierz zakładkę Domeny, a następnie wybierz daną domenę z listy i kliknij na jej nazwę. Otworzy się okno Szczegółów domeny. Obok wyświetlonej daty wygasania domeny znajduje się link "Zrezygnuj z zamówienia domeny".

W drugim kroku ponownie zamów przedłużenie ważności domeny - pojawi się przycisk "Zamów przedłużenie domeny" w tym samym miejscu, co poprzednio "Zrezygnuj z zamówienia domeny".


Przy składaniu zamówienia możesz zdefiniować nowe parametry, czyli modyfikować ilość lat do przedłużenia, dodać lub usunąć usługi dodatkowe lub ustawić nowy adres korespondencyjny. Po złożeniu zamówienia możesz od razu przejść do płatności.