Jak zmienić zamówienie przedłużenia domeny?

Dla niektórych rozszerzeń domen automatycznie wystawiamy pro formy, bazując na ostatnim opłaconym zamówieniu. Dla przykładu, jeśli chcesz zmienić okres rozliczeniowy (więcej / mniej lat), kontaktowy adres e-mail, dodać lub usunąć usługi, musisz w pierwszej kolejności anulować obecne zamówienie przedłużenia domeny.

1. Zaloguj się do panelu klienta na stronie admin.forpsi.pl za pomocą danych dostępowych do konta, na którym znajduje się domena. Z menu po lewej stronie wybierz zakładkę Domeny, a następnie wybierz daną domenę z listy i kliknij na jej nazwę. Otworzy się okno szczegółów domeny. Obok wyświetlonej daty wygaśnięcia domeny znajduje się link "Zrezygnuj z zamówienia domeny".
2. W drugim kroku ponownie zamów przedłużenie domeny - pojawi się przycisk "Zamów przedłużenie domeny" w tym samym miejscu, co poprzednio "Zrezygnuj z zamówienia domeny".

Przy składaniu zamówienia możesz zdefiniować nowe parametry - modyfikować ilość lat do przedłużenia, dodać lub usunąć usługi dodatkowe lub ustawić adres korespondencyjny. Po złożeniu zamówienia możesz od razu przejść do płatności.