Transfer domeny .eu do Forpsi

Transfer domeny .eu należy przeprowadzić odpowiednio wcześniej, przeważnie nie później niż 45 dni przed końcem okresu abonamentowego. Operacja ta w żaden sposób nie wpływa na funkcjonowanie domeny, odbywa się zupełnie niewidocznie dla funkcjonowania witryny jak i poczty. Zamówienie transferu dokonuje się na naszej stronie, służy do tego formularz, w którym należy podać nazwę domeny, wybrać z listy jej rodzaj, a następnie podać kod Auth-Info* w drugim etapie procesu .
Po wpisaniu danych autoryzacyjnych zostaną Państwo poproszeni w trzecim etapie zamówienia o zalogowanie się do swojego konta w forpsi.pl oraz podanie danych do wystawienia faktury.
Aktualne ceny, w tym koszt transferu, zostały opublikowane na naszej stronie. W ostatnim, czwartym etapie należy zatwierdzić podane dane. Na podstawie złożonego zamówienia wystawi się faktura pro forma. Opłacenie i późniejsze zaksięgowanie wpłaty spowoduje rozpoczęcie przeniesienia domeny. Cały proces transferu do naszej firmy odbędzie się automatycznie. Status domeny oraz postęp operacji można śledzić w panelu administracyjnym admin.forpsi.pl. 

 *dodatkowe informacje na temat kodów Auth-Info.