Wyjaśnienie statusów domen gTLD

Status domeny: Verified (zweryfikowana)

Jeśli wyświetlany jest status domeny "Verified", oznacza to, że dane kontaktowe zawarte w głównym rejestrze są zweryfikowane.


Status domeny: Verifying (09.10.2014) (weryfikacja) 

Jeśli w polu statusu walidacji znajduje się słowo: "Verifying" na żółtym tle, oznacza to, że zostało wszczęte postępowanie sprawdzania poprawności danych kontaktowych. Właściciel otrzyma wiadomość e-mail z linkiem do potwierdzenia danych. Czas na weryfikację poprawności danych wynosi 15 dni. Data w nawiasach oznacza datę, kiedy domena zostanie ograniczona. Należy więc potwierdzić dane kontaktowe do tego dnia, aby uniknąć wyłączenia domeny. Instrukcje dotyczące potwierdzenia danych można znaleźć w linku poniżej. Po potwierdzeniu możesz ponownie sprawdzić status domeny w Panelu Klienta. Jeśli status domeny nie zmienił się na "Verified", wyślij zgłoszenie na adres admin@forpsi.pl.Status domeny: Suspended (2014-09-10) (zawieszona)

Status domeny "Suspended" na czerwonym tle oznacza, że domena została wyłączona ze względu na brak potwierdzenia danych kontaktowych właściciela domeny. Data w nawiasach oznacza dzień, w którym domena ten status otrzymała. Jeśli otrzymałeś prośbę o potwierdzenie danych w e-mailu, potwierdź je zgodnie z instrukcją z linka poniżej. Jeśli nie posiadasz takiej wiadomości na skrzynce, wyślij zgłoszenie na adres admin@forpsi.pl. Po potwierdzeniu możesz ponownie sprawdzić status domeny w panelu administracji klienta.


 
Status domeny: Unverified (niezweryfikowana)

Jeśli domena znajduje się w stanie "Unverified", oznacza to, że klient nie był jeszcze sprawdzony i nie ma konieczności potwierdzenia poprawności danych.